Usługi Serwis Komputerowy

- Pogotowie Komputerowe

- Projekotwanie Stron

- Pozycjonowanie Stron

- Linki sponsorowane

- Usługi Informatyczne

- Cennik Naprawa Komputerów


Oferta naprawy Komputera

 • diagnoza usterki komputera
 • instalacja systemu Windows
 • instalacja sterowników
 • oprogramowanie antywirusowe
 • potrzebne programy użytkowe
 • naprawa nie dłużej niż 24h

 • Serwis Komputerowy

  Oprogramowanie Diagnostyczne


  Jak już wspomniałem wcześniej, duża ilość aplikacji diagnostycznych dostępna jest za darmo w Internecie, co jest dużym plusem w łatwości zdobywania odpowiedniego oprogramowania. W sieci możemy także spotkać płyty CD zawierające wyspecjalizowane oprogramowanie diagnostyczne takie jak:

  Ultimate Boot CD -jest to płyta CD zawierająca pakiet programów diagnostycznych posiadających zestaw narzędzi do przywracania systemu i diagnozowania niektórych podzespołów komputerowych. W skład płyty wchodzą programy służące do testowania: pamięci RAM, dysków HDD, portów, monitorów, ale także programy antywirusowe. Ultimate Boot CD jest darmowym oprogramowaniem dostępnym na stronie producenta: www.ultimatebootcd.com/

  Hiren’s Boot CD –pakiet ten zawiera programy do sprawdzania wydajności podzespołów komputerowych, zarządzania dyskami i partycjami HDD. Za pomocą tego oprogramowania można przywrócić utracone dane na dysku, ale także utworzyć botowaną płytę CD z systemem operacyjnym wraz z zainstalowanymi aplikacjami. Niestety oprogramowanie to nie jest dostępne za darmo i kosztuje nie małe pieniądze.

  Memtest86 (diagnostyka pamięci RAM) – jest programem darmowym i łatwym w obsłudze, jest także doskonałym środowiskiem diagnostycznym pamięci RAM. Przy pomocy tego oprogramowania możesz zdiagnozować poszczególne moduły pamięci RAM. Testowanie Memtestem86 pozwoli nam określić czy moduł RAM jest sprawny w 100%.

  Hot CPU Test LE(diagnostyka procesora) – to oprogramowanie darmowe przeznaczone do testowania procesora w różnych warunkach jego obciążenia. Co daje nam możliwość sprawdzenia jego stabilności w warunkach stresu. Oprogramowanie to doskonale sprawdza się podczas testowania podkręconego procesora i badania jego stabilności.

  Innym bardzo łatwym programem służącym do monitorowania pracy procesora jest malutki program CPU-Z, przy pomocy niego możemy także odczytać rodzaje zainstalowanej pamięci czy płyty głównej. Oprogramowanie jest darmowe i dostępne w Internecie. Czytaj dalej >>