Usługi Serwis Komputerowy

- Pogotowie Komputerowe

- Projekotwanie Stron

- Pozycjonowanie Stron

- Linki sponsorowane

- Usługi Informatyczne

- Cennik Naprawa Komputerów


Oferta naprawy Komputera

 • diagnoza usterki komputera
 • instalacja systemu Windows
 • instalacja sterowników
 • oprogramowanie antywirusowe
 • potrzebne programy użytkowe
 • naprawa nie dłużej niż 24h

 • Serwis Komputerowy

  Diagnostyka Komputerowa


  Diagnostyka ma na celu wskazanie przyczyny nieprawidłowej pracy komputera. Za pomocą metod diagnostycznych, jesteśmy w stanie określić nieprawidłowo pracujący element komputera. Część taka może być uszkodzona lub nie współpracować zgodnie z innymi urządzeniami w komputerze (np. marki pewnych kart graficznych nie są kompatybilne z pewnymi płytami głównymi)

  Bardzo często zdarza się, że nieprawidłowa praca komputera wynika z niewłaściwego podłączenia poszczególnych elementów lub z braku zachowania odległości miedzy częściami komputera (tzw upychanie części). W konsekwencji doprowadzi to do podwyższenia temperatury w obudowie komputera. Czego następstwem jest przegrzanie procesora lub dysku twardego i destabilizacji pracy jednostki centralnej.

  W celu przeprowadzenia poprawnej diagnostyki potrzebujemy odpowiednich programów monitorujących, przy pomocy których będziemy w stanie przebadać takie urządzenia jak pamięć RAM czy dysk twardy HDD. Większość programów możemy legalnie ściągnąć za darmo z Internetu, jednak są też płatne aplikacje, które oferują znacznie więcej funkcji diagnostycznych.

  Jednak nie tylko programy są potrzebne do prawidłowego przeprowadzenia diagnostyki poszczególnych elementów w komputerze. Przydadzą się również zamienniki poszczególnych części komputera takich jak: Karta Graficzna, Pamięć RAM, Zasilacz komputerowy, Karta sieciowa, Karta muzyczna czy płyta główna z procesorem.

  Mogą one być kluczowe do ustalenia kompatybilności pomiędzy poszczególnymi częściami komputera. Jednakże przeprowadzenie tak rozbudowanych kombinacji sprzętowych wymaga posiadania znacznych środków lub dostępu do części komputerowych! Dlatego pewniej i taniej jest skorzystać z usług serwisu komputerowego Bydgoszcz